Chtěl bys pracovat ve stabilní, moderní firmě?

Oceňuješ lidský přístup k zaměstnancům? Chceš si upravovat pracovní dobu podle své potřeby?
Láká tě různorodá práce v kanceláři
s moderním softwarem?
Jsou pro tebe elektrické obvody láskou už od dětství?

přehled volných pozic

o firmě

jak se ucházet o práci

Přidej se do našeho týmu

Zakládáme si na přátelské atmosféře a ocenění zaměstnanců podle jejich zásluh. Jsme projekční firma sídlící v Humpolci. Věnujeme se výhradně projektování kompletních elektrických rozvodů pro stavební projekty.

Přivítáme i čerstvé absolventy, a také studenty na dlouhodobé brigády.

Co tě tu čeká

Budeš pracovat v zázemí moderních kanceláří, rozšíříš díky firemnímu vzdělávání svoji odbornost a získáš možnost podílet se na velmi zajímavých projektech – třeba na multifunkční aréně Brno!

Co ti nabízíme

  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost občasné práce na HO
  • sick days
  • bonusy k platu a prémie ze zisku firmy
  • firemní telefon a ntb
  • firemní akce a teambuildingy
  • hezké, moderní prostředí firmy
  • možnost kariérního růstu
  • snadné cestování do práce – sídlíme v Humpolci naproti autobusovému nádraží a v blízkosti D1 a vlakového nádraží
  • zajímavou, různorodou práci na atraktivních projektech
  • stabilitu a spolehlivost naší firmy
  • profesionálnost, odbornost, podporu a lidský přístup vedení firmy
  • vzdělávání v oboru, kurzy angličtiny
  • příležitost naučit se něco nového

Projektant/ka elektro

Práce na plný úvazek nebo brigáda Nemusíš mít žádné předchozí pracovní zkušenosti, práce je vhodná i pro absolventy. Všechno potřebné tě rádi naučíme.

Náplň práce

  • projekční činnost v rámci daného projektu
  • příjem úkolů od nadřízeného a jejich zpracování na svěřené zakázce
  • dodržení a dohled nad termínem splnění úkolu
  • evidence komunikace související se zpracovávanou dokumentací

Platové ohodnocení

  • 30–40 tis. Kč / měsíc

Co od tebe čekáme

  • vyučení nebo maturitu v oboru elektro
  • upřímný zájem o obor elektro
  • chuť učit se nové věci a rozvíjet se

Samostatný projektant/ka elektro

Práce na plný úvazek.

Náplň práce

  • předávání dokumentace zákazníkovi
  • předávání pokladů k fakturaci a archivaci
  • komunikace se zadavatelem projektu

  • 35–45 tis. Kč / měsíc

  • maturitu v oboru elektro
  • praxi v projektové činnosti alespoň 5 let
  • znalost softwaru AutoCAD, případně Revit
  • základní znalost angličtiny
  • odbornou způsobilost k výkonu činnosti na el. zařízeních (§9 odst. 6 nařízení vlády č. 194/2022 sb.)
  • řidičský průkaz sk. B

Něco o naší firmě

•založení firmy: 2011
•počet zaměstnanců: 21
•sídlo: Humpolec
•pobočky: Banská Bystrica SK
•zkušenosti: více než 1100 zakázek v ČR i ve světě

Ukázka projektování ve 3D

Jak se ucházet o práci v naší firmě

Pošli nám, prosím, na email kariera@explan.cz:
- svůj životopis
- krátké info o sobě
- svoje telefonní číslo

V případě, že tvůj životopis bude odpovídat požadavkům na nabízené pozice, pozveme tě k nám do firmy na pohovor. Během pohovoru se ti bude věnovat majitel firmy Jiří Veselský a bude probíhat formou jednoho kola.

Pokud bys měl jakékoliv dotazy, neváhej nám napsat.